Watch “Dangerous bridge on Sabarmati River at Vataman – Tarapur Chowkdi” on YouTube

ઓટોમોબાઇલ ગુજરાત ટેક્નોલોજી બિઝનેસ ભારત સમાચાર

સાબરમતી નદી ઉપર નો તારાપુર અને વટામણ પુલ જોખમી રીતે તૂટી ગયેલ છે આ ભયજનક પુલ ગમે ત્યારે ધરાશાયી થઈ શકે તેમ હોય લોકો દ્વારા પુલ ને બંધ કરી દેવામાં આવ્યો છે. ત્યારે સવાલ તે છે, કે આટલો બધો પુલ તૂટી ગયો હોવા છતાં કેમ તંત્ર નું ધ્યાન નથી જતું, કે પછી કોઈ ભયાનક અકસ્માત ની તંત્ર રાહ જોઈ રહ્યું છે. આવી ચર્ચા લોકો માં ચર્ચાઈ રહી છે.

Related Post

TejGujarati
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “Watch “Dangerous bridge on Sabarmati River at Vataman – Tarapur Chowkdi” on YouTube

 1. Müşterileriyle her daim iletişim de olan ve cihaz bilgilerini kayıt altına alan şirketimiz, böylelikle ihtiyaç duyulan diğer zamanlarda cihaz hakkında bilgi sahibi olmakta ve müşterilerine daha kolay hizmet verebilme olanağı sunmaktadır.

 2. Bu sayfadan İş Bankası şubelerinin bulunduğu illerin yerlerini öğrenebilirsiniz. Banka-Subeleri.com aracılığı ile hesabınızın kayıtlı olduğu banka şubesinin adres, telefon, fax ve ulaşım bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıda yer alan İş Bankası şubelerinin bulunduğu iller bölümünden ilgili şehri seçmek.

 3. Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olacağınıza, eğer kadın iseniz eşinizden dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize, etrafınızda düşmanlar olabileceğine işaret etmektedir.

  Rüyada kedi görmek, son derece laubalı ve çevresindeki insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü bir erkeğe yorulur.

  Bir diğer rüya tabirine göre rüyada kedi görmek anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.

 4. Basitçe oynamak isterseniz: Minecraft gerçek bir hedef gütmeden de oynanabilir.
  Minecraft oyununda 4 oyun modu bulunmaktadır: Survival (hayatta kalma), Creative (yaratıcılık), Adventure (macera) ve Spectator (seyirci). Survival (hayatta kalma) klasik modda oynanan oyundur. Hemen minecraft indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *